Eco Energy Summit

Kongres Eco Energy Summit 2016
12-13 października, Warszawa

IDEA

 

Szanowni Państwo,

ECO ENERGY SUMMIT to jedno z najważniejszych wydarzeń gospodarczych z udziałem europejskich i krajowych liderów opinii, przedstawicieli administracji centralnej i samorządów, a także szerokiego grona ekspertów oraz kadry kierowniczej najbardziej znaczących firm sektora energetycznego w Polsce i krajach Unii Europejskiej.

Uczestnicy wydarzenia omówią zmiany i procesy zachodzące w kluczowych dla gospodarki sektorach: energetycznym, gazowym i paliwowym. Będzie to też okazja do obiektywnej dyskusji o najbardziej istotnych kwestiach dotyczących przyszłości szeroko rozumianej polskiej energetyki  w kontekście decyzji Unii Europejskiej dotyczących polityki klimatycznej i zapewnienia bezpieczeństwa energetycznego.

Jak decyzje Unii Europejskiej w nowej sytuacji geopolitycznej wpłyną na nasz sektor energetyczny? Które inwestycje są opłacalne? Jaka powinna być optymalna strategia dla branży w perspektywie 2030 i 2050 roku? Na te i wiele innych pytań spróbujemy odpowiedzieć podczas tegorocznej edycji Eco Energy Summit.

 

Serdecznie zapraszam do udziału!

Agnieszka Łakoma

Dyrektor programowy EES

Dziennik "Rzeczpospolita"